05Sty

Repliki Zegarków Hublot wprowadza zegarek na rękę z limitowaną edycją Repliki Zegarków Classic Fusion „Ashes” o wartości 16,200 USD

Aby uczcić przedłużenie współpracy z Międzynarodową Radą Krykietów, Hublot replika stworzył klasyczną wersję Chronographa Fusion Chronograph „The Ashes”, widziane na nadgarstku byłego australijskiego kapitana Michaela Clarke’a.

Podczas ekskluzywnej imprezy odbywającej się w kultowym Sydney Cricket Ground, Repliki Zegarków Hublot i Clarke szczegółowo opisali zegarek i jego unikalne cechy, w tym różne symbole związane z krykietem. Obie dłonie zegarka zostały zaprojektowane w kształcie nietoperzy krykietowych, a o godzinie 12.00 jest potrójną aplikacją nawiązującą do pniaków. Kaseta z szafirowego szkła również nosi emblemat Ashes.

Szara obudowa i tarcza nawiązują do oficjalnego koloru Popiołów, podczas gdy pasek zegarka ze skóry cielęcej jest zszyta potrójnym białym szwem siodłowym, aby emulować szycie piłki do krykieta. To spełnienie marzeń horologów krykieta.

Wersja Classic The Fusion Chronograph „The Ashes” ogranicza się do 32 przykładów, odnosząc się do liczby serii wygranych przez każdą drużynę. Ekskluzywność repliki zegarków można również dostrzec w jego cenie. Zegarek na rękę Ashes zapewni Ci zwrot 16 200 $.

Repliki Zegarków Hublot był pierwszą marką luksusową, która współpracowała z ICC, a ostatnio rozszerzyła swoją długoterminową współpracę obejmującą wszystkie wydarzenia do 2020 roku. Obejmuje to trofeum Championa ICC i Puchar Świata Kobiet, które odbędą się w tym roku.

Seria popiołów 2017-18 rozpoczyna się 23 listopada. Michael Clarke będzie obecny jako komentator. Poza krykietem możesz również znaleźć Hublota zakładającego nadgarstki Usaina Bolta i mistrza boksu Floyda Mayweather.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *