06Sty

Repliki Zegarków Audemars Piguet Royal Oak Offshore Diver

Jest to zegarek nurkowy dla prawdziwych sportowców (jest wodoodporny do 30 atmosfer), młodzież (eksplozja kolorów jest podzielony na pięć wersji), ale z dobrze zaopatrzony portfele ponieważ my wciąż mówimy o zegarek nurka prawie dwadzieścia tysięcy euro 19,100, a dokładniej.

Podobnie jak w innych przypadkach, konieczne było zrealizować obejmę obszerniejszych grubości w celu zachowania zasadniczą cechę Royal Oak (ośmiokątnej maskownicy, która odbyła się w miejscu przez osiem śrub w białym złocie skrzyżowania klatki piersiowej), to przyjęła wewnętrzną ramkę obrotową o wiele bardziej skomplikowane (a przez to drogie, ale także bezpieczniejsze) niż tradycyjne. Grubość jest dość mała, ale w rzeczywistości musiała zostać stworzona Repliki Zegarków przestrzeń wewnątrz lunety. Mimo, że tarcza jest spektakularny, który kończy się na najwyższym poziomie i że czytelność jest bez zarzutu w każdych warunkach oświetleniowych (będzie wesoły, to Offshore, ale pozostaje faktem, że jest to niewątpliwie profesjonalny nurkowanie), mieszkają w ruchu będzie dobry mieści się w stalowym domu o średnicy 42 milimetrów, o którym ogólnie mówi się niewiele.
Cenny nurek dla bogatych młodych ludzi

AP 3120 kaliber jest przedstawiony w 2003 roku i od razu docenione przez szereg cech, które omówimy wkrótce. Problem polega na tym, że trzy lata później, w 2006 roku, Dominique Renaud i Giulio Papi ma nowy typ wychwytem, ​​która zwabiła wszystkich wielkich fanów Mikromechaniki. Przypomnijmy, że Renaud i Papi są właścicielami zabytkowego pracowni projektowej, stało się integralną częścią Audemars Piguet replika, wraz z fabryki do produkcji; i pamiętajcie, że dla projektanta ruchu wymyślenie nowego rodzaju ucieczki oznacza wejście do historii zegarmistrzostwa.

Wszyscy oczekiwali, że ucieczka AP replika wkrótce zostanie przyjęta przez Calibre 3120, ale nie z dwóch powodów. Po pierwsze, ponieważ uprzemysłowienie spływu (który wymaga nieskończenie małych tolerancji) jest prawie niemożliwe dla producenta, tak tradycyjnego jak Audemars Piguet: ceny wzrosłyby gwałtownie. Po drugie dlatego, że wydaje się, że Papi ewoluuje w kolejnych pokoleniach i nadal nie ma ochoty ogłaszać końca fazy ewolucyjnej. Powiedział, że kaliber 3120 jest samozwijającym się mechanizmem mechanicznym z 22-karatowym złotem wirnika zamontowanym na ceramicznym łożysku kulkowym i dwukierunkowym ładowaniu. Pomimo obecności pojedynczej lufy całkowita autonomia wynosi 60 godzin, co sugeruje skuteczną optymalizację zarządzania lufą i przechowywaną w niej energią.

Składa się z 278 elementów zamontowanych na 40 rubinach (ogrom, dla „prostych” godzin ruchu, minut, sekund i daty), 3120 przyjmuje zmienny wahacz bezwładnościowy (działający przy 21.600 wibracji / godzinę) z 8 masami regulacyjnymi. Kto wie, może chcieliśmy powtórzyć uczucie dla numeru 8, który „rządzi” Royal Oak, zaczynając od lunety. Realizacja i wykończenie są na najwyższych poziomach, ale żeby zrobić lukrowanie na torcie, jest też urządzenie, które pozwala na dostosowanie daty nawet w „zakazanych” godzinach, kiedy – w innych wskaźnikach – zaczyna się wiosna do ujęcia daty do załadowania, a interwencja regulacyjna mogłaby wyginać lub łamać samą sprężynę. Kolejny szczegół, aby zrozumieć, jak wszystko, w projektowaniu całego zegarka, ma na celu ułatwienie korzystania z niego przez tych, którzy mogą mieć szczęście nosić ten Royal Oak Offshore.

Ruch, kaliber Repliki Zegarków Audemars Piguet 3120. Zwróć uwagę na wahacz, którego bezwładność można zmodyfikować w celu dokładnej regulacji posuwu lub opóźnienia. Ten rodzaj równowagi jest znacznie mniej zależny od negatywnych skutków wibracji i wstrząsów.

Kręta korona pokryta jest niebieską gumą, aby ułatwić chwyt nawet w rękawicach kombinezonu. Wybór koloru niebieskiego wynika z faktu, że ten kolor występuje we wszystkich wersjach Royal Oak Offshore Diver

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *