05Sty

Cle repliki zegarków Cartier

Repliki Zegarków Cartier przedstawił swoją nową kolekcję w kwietniu 2018 r. Na nazwisko Clé De repliki zegarków Cartier. Sylwetki są sparowane i zredukowane do minimalnej estetyki, z naciskiem na precyzję, równowagę i proporcje. Doskonałe opanowanie zostało wykorzystane do stworzenia płynnego przepływu dla Cle De repliki zegarków Cartier z elegancją i harmonijnym wzornictwem.

Ostre krawędzie zostały wyeliminowane z ramki delikatnie zaokrąglone, z rogami gładko zwężane. Wszystkie te elementy łączą się, by wywołać niematerialny poziom luksusu. Łącząc najnowocześniejszą technologię i dogłębną wiedzę repliki zegarków Cartier, nowy ruch został opracowany, wyprodukowany i zmontowany przez rzemieślników w ich zakładzie produkcyjnym w Szwajcarii. Ruch MC 1847 jest także hołdem dla roku powstania Maison. Dzięki włączeniu szczególnie szybkiej lufy, ruch zapewnia mu ogromną stabilność chronometryczną.

Clé oznacza „klucz” po francusku, a podobieństwo korony do jednego jest jednoznaczne. Akt resetowania czasu i daty wprowadza nowy znak w świecie zegarmistrzostwa, który przypomina tradycyjne przekręcanie klucza, aby skończyć zegar. Wydłużony i czysty, zdobi go szafir, który nie jest ustawiony klasycznie. Zamiast tego jest genialnie włożony, aby pozostać na równi z otaczającym go metalem.

Męskie opaski Cle De Cartier replika to 40-milimetrowe etui z 18-karatowego białego złota z metalową opaską lub 40-milimetrowy korpus z 18-karatowego różowego złota z brązowym skórzanym paskiem. Oba zegarki wykorzystują ruch MC 1847. obie twarze Clé posiadają duże odważne cyfry rzymskie i kalendarz dzienny na pozycji szóstej. Wszystkie ramiona mają tę samą matową czerń, która wyróżnia się na srebrnej tarczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *