24Sty

Audemars Piguet Replika 15400: Funkcje I Funkcje Repliki Zegarków

Repliki Zegarków Audemars Piguet 15400: charakterystyka Royal Oak Ref. 15400ST.OO.1220ST.02

Nowy model repliki zegarków Audemars Piguet 15400 został przedstawiony z klasyczną linią estetyczną firmy. Tak więc sprawa jest ośmiokątna, podczas gdy ramka jest okrągła. Styl zegarka jest idealny dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą przynieść na ich nadgarstek luksusowy model o sportowym i eleganckim stylu.

Obudowa tego modelu wykonana jest ze stali nierdzewnej, ma ona średnicę 41 mm. Obudowa nie jest bardzo podwójna, w rzeczywistości grubość jest równa 9,8 mm.

Skrzynia z powrotem jest w szafirowym krysztale i przykręcana, przezroczystość pozwala zobaczyć ruch zegarka. Korona jest również wkręcana i wykonana ze stali nierdzewnej. Na końcu tarczy znajduje się szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną.

Tarcza jest prezentowana w kolorze srebrnym z motywem Grand Tapisserie. Ten projekt jest bardzo interesujący, ponieważ daje zegarkom poczucie trójwymiarowości. Ręce i wskaźniki na tarczy są wykonane z białego złota. Chociaż w złocie, zostały one pokryte powłoką luminescencyjną, dzięki czemu wskaźniki i wskazówki mogą świecić w ciemności.

Wreszcie, na tarczy, można zobaczyć datę zegara o godzinie 3, która pozwala zobaczyć tylko datę bieżącego miesiąca.

Na koniec bransoleta z dębu Royal Oak jest wykonana ze stali nierdzewnej, paski taśmy są prostokątne i połączone małymi kęsami zawsze wykonanymi ze stali. Bransoleta ma wreszcie składane zamknięcie ze stali nierdzewnej.
Ruch zegarka repliki Audemars Piguet 15400ST

Ruch Audemars Piguet replika 15400 jest bardzo interesujący, jest mechaniczny i samoczynny. Dzięki swoim funkcjom łączy w sobie precyzję i funkcjonalność z najwyższymi standardami estetycznymi.

Zegarek ma rezerwę mocy 60 godzin, podczas gdy kaliber jest produkowany w 3120. Ruch zegarka mierzy maksymalnie 26,6 mm, częstotliwość salda wynosi 21.600 na godzinę. Natomiast monoblok wykonany jest ze szlachetnego 22-karatowego złota. Rubiny zegara to 40, a komponenty w sumie 280.

Funkcje i cechy ruchu:

Dwukierunkowe i zmienne masy bezwładności
Zmierz czas nurkowania, minuty, godziny, centralne sekundy i datę.
Pozwala rockerowi zatrzymać się podczas regulacji czasu.
Masa jest zamontowana na ceramicznym łożysku kulkowym
Struktura Colimacon odwrócona na punkty
Narożniki mostów mają kształt ściętego diamentu.

www.replikizegarkowpl.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *