12Mar

Zegarki repliki z kolekcji Bell & Ross Vintage BR V2 Steel

Jak zapewne wiesz, saga Bell & Ross replika zaczęła się w kokpicie samolotu i była napędzana ambicją projektowania zegarków bezpośrednio inspirowanych instrumentami lotniczymi. Zegarki zawsze były cenną pomocą pomagającą załogom w nawigacji i zapewniającym wsparcie operacyjne pilotom. Właśnie dlatego wszystkie inspirowane wojskiem zegarki repliki Bell & Ross spełniają kryteria ustalone przez siły zbrojne. Pomysł stworzenia tych zegarków z kolekcji Bell & Ross Vintage BR V2 Steel był najlepszy w przeszłości, inspirując teraźniejszość. Dziedzictwo nazwy jest pojęciem transwersalnym w czasie i ma swoje korzenie w początkowej kolekcji zegarków z 2009 roku, podkreślającej kluczowe epoki w historii lotnictwa.

Zegarek repliki Bell & Ross Vintage Steel Heritage jest dostępny w trzech wersjach lub chronograf. Oba mają wspólną cechę wyrażania upływu czasu poprzez kolory i patynę, która nadaje im klasyczny wygląd. Dzięki temu efektowi estetycznemu oraz połączeniu beżowych cyfr na czarnym tle, zaprojektowanych przez Bell & Ross, zegarki BR V2-92 i BR V2-94 Steel Heritage udało się wprowadzić na rynek zegarków kultowy styl.

Zainspirowany panelami przyrządów z lat 60-tych, zegarki BR V2-92 i BR V2-94 Steel Heritage mierzą czas z precyzją, jednocześnie kultywując zdecydowanie retro wygląd. Od 2009 roku Bell & Ross złożył hołd kieszonkowym zegarkom z czasów Wielkiej Wojny. Dzisiaj kolekcja Vintage wkracza do trzeciej generacji, a nowe modele ewoluowały.

Nowe wersje wyposażone są w kultową czarną tarczę z tradycyjnymi, 12-calowymi, piaskowymi numerami w kolorze piaskowym, jak w przypadku wieku. Szczegóły obejmują polerowaną / satynowaną stalową obudowę o nieco mniejszej średnicy 41 mm, przyciski i zakręcaną koronkę, aby wzmocnić wodoodporność obudowy, zaokrąglone ucha, które pasują do nowej metalowej bransoletki z cienkimi ogniwami, aby zapewnić siedzi wygodnie na każdym nadgarstku i szafirowym krysztale z ultra-zakrzywionym wykończeniem, aby przywołać styl vintage zegarków.

Kontynuując tradycję repliki Bell & Ross, Bell & Ross replika BR V2-92 jest wyceniony na stalową bransoletkę w wysokości 200 USD, a chronograf BR V2-94 kosztuje 500 USD.www.zegarkow24h.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *