27Sty

Wiadomości Repliki Zegarków Bell & Ross – Baselworld 2018

Repliki Zegarków Bell & Ross wykorzystał także Baselworld 2017, aby ujawnić swoje innowacje światu, a niektóre z nich są naprawdę fascynujące: odkryjmy je!
Repliki Zegarków Bell & Ross – Br. 03-92 DIVER

Linia może to lubić, ale wciąż jest świetny repliki zegarek: koperta 42 mm, odporna na głębokości do 300 metrów, montuje automatyczny kaliber produkcji BR-CAL.302. Całkowicie ze stali w połączeniu z gumowym paskiem, ma piękną czarną tarczę z pomarańczowymi detalami.

Repliki Zegarków Bell & Ross – BR rocznik trzeciej generacji

Dom mody opracował trzy różne typy zegarków w pełnym stylu vintage.
BR V1-92

Od prostego i minimalistycznego stylu, BR V1-92 montuje cal. 302 wodoodporność do 100m. Obudowa 38,5 mm wygląda bardzo proporcjonalnie i harmonijnie. Jest to pierwszy z trzech modeli linii vintage.
BR V2-92

Obudowa o średnicy 41 mm i sportowy wygląd tej wersji. Również to montuje cal. 302 produkcji i utrzymuje minimalny styl, ale także podobny do nurka.

BR V2-94

Chronografu nie można zabraknąć, a więc z cal. 301 Bell & Ross replika zaprojektował BR V2-94.

Zegar moim zdaniem jest naprawdę piękny, prosty, ale skuteczny i fascynujący dla oka. Prostota tarczy Bell & Ross zawsze fascynowała mnie tak bardzo, że dom stał się jedną z moich ulubionych marek. Chronograf tego zegarka to automat do produkcji, odporny do 100mt. Styl vintage sprawia, że ​​dotyk, który sprawia, że ​​zegarek jest spektakularny, wydaje się mieć własną duszę.
Bell & Ross repliki – Micro-Rotor BR-X2 Tourbillon

Nawet ta wiadomość jest moim zdaniem naprawdę piękna, nawet jeśli większość fanów nie lubi kwadratowych głośników. Mikrobirnik Br-X2 Tourbillon montuje ruch tourbillon kalibru 380, którego działanie jest widoczne na godzinie szóstej dzięki tarczy szkieletu. Obudowa ma średnicę 42,5 mm.

Kolekcja replika Bell & Ross – BR – RS17

Linia ta została stworzona dla firmy samochodowej Formula1 Renault.

Dzięki ekstrawaganckim kolorom ta linia reprezentuje świat wyścigów. BR-X1 RS17 istnieje zarówno w wersji automatycznej, jak iw tourbillon. Średnica 45 mm dla obu modeli, automatyczny montuje kalibru 313 kalibru 563 i szkieletu, a tourbillon montuje ruch obrotowy tourbillon 283 z 282 komponentami i 35 rubinami. Domy są zarówno kute węgiel jak i ceramika z gumowymi wstawkami, które są tak lekkie, jak samochody F1.

Wersja automatyczna jest ograniczona do 250 kopii, a tourbillon to tylko 20.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *