25Maj

Rolex Replika GMT Master 2: repliki zegarków dla miłośników podróży międzykontynentalnych

Rolex Replika Gmt Master 2, już od pierwszej wycieczki pokazał się z mocną konstrukcją i z atrakcyjnymi cechami. Interesujące, głównie dla tych, którzy dużo podróżowali. W rzeczywistości, dzięki połączeniu siły, siły i solidności oraz możliwości czytania i sprawdzania różnych stref czasowych w tym samym czasie, zegarek ten natychmiast wszedł w serca podróżujących.

W rzeczywistości zegarek ma narzędzia niezbędne każdemu, kto podróżuje i musi wiedzieć, że obecnie jest on również w niektórych miastach na świecie, ale ta funkcja z pewnością nie jest jedyną, która imponuje kupującym. Wiele osób, które są właścicielami gminy Rolex lub decydują się na nią, robią to ze względu na swój estetyczny wygląd. Zegarek o niezniszczalnym i wyrafinowanym wyglądzie, doskonały i idealny do noszenia na nadgarstku mężczyzny, więc ten model, podobnie jak wszystkie Rolex, może być używany i doceniany przez każdego.
Rolex GMT-Master II ceramic 2018

Na savoir-faire of the House wskazuje również trudność w stworzeniu niezwykłego i złożonego koloru ceramiki, na przykład czerwieni. Pomimo pojedynczego bloku, rozgraniczenie dwóch połówek koloru jest bardzo jasne i precyzyjne. W związku z tym House montuje po raz pierwszy ten okucie na stalowej wersji 904L, która w tym roku nosi nazwę Oystersteel, nazwę handlową zarejestrowaną przez rolex replika. Nawet ruch jest nowej generacji, automatycznego kalibru 3285, przedmiotem dziesięciu patentów, ze spiralnym Parachrom niebieski i wychwytem Chronergy, aby zwiększyć precyzję i wytrzymałość. Dzięki nowej architekturze lufy i najwyższej wydajności swojego układu wydechowego, kaliber ma rezerwę mocy 70 godzin. Wracając do nowej bransoletki jubileuszowego, gładkie i wygodne na nadgarstku, jest zamknięta przez bezpieczeństwa klipu Oysterlock z systemem regulacji EasyLink pozwala rozciągnąć lub łatwo skrócić 5 mm mankiet dla większego komfortu na nadgarstku w lecie iw zimie. Ta bransoletka jest tylko na nowy model z czerwoną i niebieską ramką.

Pozostałe warianty z dwukolorowym pierścieniem w kolorze czarnym i niebieskim lub czarnym pozostają w katalogu, ale z bransoletą Oyster. Debiut na GMT-Master II to także złoto Everose, w dwóch nowych wersjach: jedna w złocie, druga w połączeniu ze stalą Oystersteel (Rolesor Everose). Dla obu, obrotowa ramka z repliki zegarków dwukolorowym ceramicznym brązowym dyskiem Cerachrom (całkowicie nowym) i czarnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *