03Sty

Repliki ZegarkówTAG Heuer Carrera Heuer-01 & Formula 1 Ayrton Senna Special Edition Zegarki ręczne

Wcześniej w tym roku trzy sportowe zegarki Ayrton Senna z edycji Repliki Zegarków TAG Heuer zostały ogłoszone 30-leciem, odkąd kierowca wyścigowy wygrał Grand Prix Monako po raz pierwszy w 1987 roku. Ważniejsze są same zegarki, które są fajnie wyglądające z mieszanką różnych elementów stylistycznych, oprócz bardziej wyraźnego logo marki Senna. TAG Heuer Carrera Heuer-01 Ayrton Senna Special Edition prowadzi plecak, prezentując rozwijający się wygląd jeszcze młodej Heuer-01, a kwarcowe Formuły 1 Ayrton Senna Special Edition modele oferują tańsze opcje w wersji trzyosobowej i chronograf.

Ayrton Senna jest jednym z najważniejszych ambasadorów Repliki Zegarków TAG Heuer w mocnym już połączeniu motorowym marki i promował zegarki Repliki Zegarków TAG Heuer, zanim zmarł na początku lat 90-tych. Następnie w 2015 roku TAG sprowadził Ayrtona Sennę z powrotem do Carrery i kilku modeli Formuły 1, które omówiliśmy tutaj.

Porozmawiajmy o nowych zegarkach. Wszystkie trzy nowe zegarki TAG Heuer replika Carrera Ayrton Senna Special Edition mają kilka elementów, takich jak czarne pokrowce powlekane PVD i hojne aplikacje w kolorze czerwonym. Choć nie zawsze ma to miejsce w przypadku marków pod wspólną marką, osoby przyciągające ogólny wygląd będą musiały być również zapalonymi fanami Senny jako jego logo (dlaczego więcej osób nie ma logo?) I / lub nazwa pojawia się na tarczy, ramce , i caseback wszystkich zegarków. Następnie są bransoletki w stylu Link („S-link”) – oczywiście w zegarkach nie kolekcjonujących linków – które są powiązane z zegarkami TAG Heuer, które Senna nosił w widocznym miejscu.

Zaczynając od repliki TAG Heuer Carrera Heuer-01 Ayrton Senna, pokazuje to, że stosunkowo niedawno wprowadzony Heuer-01 to rosnąca kolekcja o płynnym stylu i tożsamości. W rzeczywistości istnieją pewne zasadnicze różnice, które odróżniają Carrerę Heuer-01 Ayrton Senna od innych zegarków Heuer-01, a nawet od innych zegarków Carrera, wyjaśniając, że więcej uwagi i wysiłku weszło w jej produkcję, niż tylko, powiedzmy, nowe kolory i logo (lub trzy) spoliczkowane. Podczas gdy istnieje ciągłość z przeszłymi modelami Heuer-01 w szkielecie z tarczą i grubym ceramicznym obramowaniem, kątowa obudowa i uchwyty Heuer-01 (jak opisano tutaj we wczesnej formie) zostały znacznie zaokrąglone.

Długie, kanciaste wypustki są cechą Carrery, przynajmniej w moim umyśle, a zmiana ta prawdopodobnie była konieczna, aby pomieścić krętą bransoletkę w stylu Link – co jest ważne. Jest to ważne, ponieważ ten wizerunek jest ściśle związany z Senną, a znajdziesz go w takiej czy innej formie w różnych zegarkach TAG Heuer Ayrton Senna. Podobnie jak w przypadku, jest to szczotkowana, czarna stal powlekana PVD i ta bransoletka Link – o bardziej ostrych krawędziach niż stare zegarki Link – wyglądała nowoczesnie i fajnie. Ciekawe, jak wiele dobrze znanych elementów z różnych repliki zegarków TAG Heuer zebrało się bez poczucia kolażu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *