12Sty

Repliki Zegarków Vacheron Constantin Traditionnelle. Nowa kolekcja szwajcarskich luksusowych repliki zegarków

Cześć wszystkim! Dziś recenzentem, chcemy opowiedzieć o nowych modelach luksusowych repliki zegarków, zaproponowanych przez dużą szwajcarską firmę zegarmistrzowską, jako starożytnych i prestiżowych. Mówimy o nowej kolekcji Vacheron Constantin Traditionnelle.
Replicki Vacheron Constantin historia marki

Zanim opowiemy Ci o nowej kolekcji, chcemy przybliżyć ci markę. Dla tych, którzy nie wiedzą, firma Vacheron Constantin, urodziła się 17 września 1755 r. W Genewie. Na początku więcej niż firma była to mała pracownia zegarmistrzowska skomponowana przez Jean Marca Vacherona i jego ucznia. We wczesnych latach tylko jeden zegarek przyniósł podpis założyciela, a sukces przyszedł, gdy jego syn przejął warsztat.

Prawdziwym prekursorem luksusowej linii zegarków repliki zegarków Vacheron Constantin był jednak siostrzeniec założyciela. W 1810 roku rozpoczął budowę coraz bardziej złożonych zegarków, dedykowanych również szlachcicom takim jak Carlo Alberto di Carignano.

Dodanie imienia Constantin do nazwiska Vacherona miało miejsce o kilka lat dłużej, gdy warsztat był otoczony przez firmę Constantina, aby objąć aspekty komercyjne. Dzięki tej współpracy narodził się pierwszy Vaqueron & Constantin i dopiero wtedy zdecydował się wyeliminować „e” koniunkcji i pozostawić nazwę, którą znamy dzisiaj.
Nowa kolekcja Traditionnelle firmy Vacheron Constantin

Jak można się domyślać z jego historii, ta starożytna firma dziedzictwa była jedną z pierwszych osób, które poświęciły się światowi luksusu i szlachetności. W rzeczywistości, wśród jego głównych cech znajdujemy: piękno, elegancję i niepowtarzalny styl. Każdy zegarek wykonany przez firmę jest najwyższej jakości, złożony i funkcjonalny, a przede wszystkim wyjątkowy i luksusowy. Nowa kolekcja Traditionnelle nie zdradza tych kanonów w jakikolwiek sposób, a raczej podnosi je, oferując luksusowy zegarek jeszcze bardziej bogaty i precyzyjny, a także piękny do obejrzenia. Obudowa zegarka wykonana jest w całości z różowego złota, jednego z najpiękniejszych i najbardziej poszukiwanych materiałów w danym momencie.

To nie różowe złoto ekscytuje kolekcjonerów luksusowych repliki zegarków, ale piękne tarcze łupkowe, które doskonale pasują do wszystkich detali zegarka.

Kreatywność repliki zegarków Vacheron Constantin jest dobrze rozpoznawalna w tym zegarku, który jest jednocześnie oryginalny, nowoczesny, ale elegancki. Uważamy również, że jest funkcjonalna, dzięki obecności dwóch dokładnych dat jeden dla obliczenia miesięcznych dni, a drugi dla tygodniowych. Z pewnością ten zegar naprawdę ma silnego ducha innowacyjności.
Wyróżniające się elementy kolekcji Traditionnelle

Kolekcja repliki zegarków Vacheron Constantin pokazuje ze szczegółami całą wiedzę mistrzów zegarmistrzów i projektantów pracujących dla firmy. Zegarek jest wyposażony w dwa różne głośniki w zależności od wybranego modelu, jeden 44 mm, a drugi 42 mm.

Obie skrzynki są zaokrąglone i lekko zaokrąglone. Ramka zamiast tego jest cienka i utrzymuje firmę z rowkowanym tyłem. Bardzo piękne detale zamiast modelu, minuteria chemin de fer, a także indeksy wykonane w „bâton de Genève” i stosowane ręcznie. Ręce są nazywane dauphine.

Każdy zegarek w kolekcji ma doskonały mechaniczny ruch zarówno ręcznie, jak i automatycznie. Wybór zależy oczywiście od modelu, który kupujesz. Wśród najciekawszych pod względem technicznym jest na pewno 14-dniowa tradycja tourbillon i modele z kaliberami 2755. Obie są niezwykle cnotliwe i złożone. W rzeczywistości te modele, w szczególności kaliber 2755, mieszczą trzy z nich, wśród najważniejszych komplikacji zegarmistrzostwa: Tourbillon, powtarzanie minut z regulatorem dzwonka i kalendarz wieczny.

Tourbillon drugiego modelu, z 14-dniowym ładunkiem, ma zamiast tego postać zredukowanego krzyża maltańskiego z herbem Vacheron Constantin replika. Są to wyjątkowe kreacje, zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku. Vacheron Constantin produkuje zegarki upiększone wykończeniami, ale przede wszystkim dzięki doskonałości w zakresie ruchów i komplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *