15Sty

Repliki Zegarków Tag Heuer Autavia

Co za historia Repliki Zegarków Tag Heuer Autavia

Przeszłość jest wielkim dziedzictwem w zegarmistrzostwie. I Tag Heuer replika można narysować na długiej historii chronografów sportowych. Jako Autavia (uważać na kierowców z łatwym do odczytania wybierania jak dla lotników) urodzony w latach 60-tych dla kierowców rajdowych.

Zasadniczo oryginał został zachowany w bezpośrednim otoczeniu estetycznym czytania, urodzony, jak powiedział Jack Heuer w swych wspomnieniach, kiedy załoga który był nawigatorem zajął trzecie zamiast najpierw dokładnie czytając niewłaściwy czas: Wybór napisu lotniczego zrodziło Autavię.
DZIEDZICTWO HEUER
CALIBER HEUER 02 REF. CBE2110.FC8226

Sprawa: stal. Pasek: łydka.
Średnica: 42 mm.
Ruch: mechaniczny chronograf z automatycznym zwijaniem.
Wodoodporność: 10 atmosfer.
Cena: 400 €

OJCIEC HEUER CUSTER HEUER 02

Polerowany przypadku stali rośnie o średnicy 39 mm (jeden ogromu dla czasów) przechodzi do 42 milimetrów, obecnie uznawana za średnią wielkość.

Czarna tarcza ma 60-sekundową skalę i 3 liczniki:

o godzinie 9 znajdziemy licznik godzin chronografu
o godzinie szóstej znajdujemy stały licznik sekund
o godzinie trzeciej znajdujemy licznik minut chronografu

Bardzo miła obecna data o godzinie 6 wyrażona stępionym oknem; na indeksach i dłoniach są rodowane i polerowane z superumiejętną luminescencją, aby zagwarantować doskonały odczyt w przypadku słabej widoczności iw ciemności. Ovvimente szkło jest typu szafirowego wypukłego z obróbką angletytem.

Repliki Zegarków TAG Heuer Calibre 02

Wewnątrz znajduje się nowy mechaniczny kaliber Heuer-02 z zarządzaniem funkcjami chronograficznymi za pomocą koła kolumnowego. Oto szczegóły:

Kaliber wykonany z 168 komponentów
33 rubiny
75-godzinna rezerwa chodu
28 800 oscylacji na godzinę

Ruch widoczny jest z widocznej koperty wykonanej z szafirowego kryształu i przykręconej mocno.

Obustronny obrotowy pierścień z aluminium jest interesujący, pozwalając nawet na odczytywanie Repliki Zegarków drugiej strefy czasowej w skali 12-godzinnej; znacznej elegancji, a następnie zastosowanie luminescencyjnego materiału w kolorze wielbłąda, który przynosi efekt vintage w wersji ze skórzanym paskiem ze skóry cielęcej (z zapięciem na klamrę i nadrukiem Heure lofo). Ale dla bardziej sportowego jest bardziej odpowiedni niż ten ze stalową bransoletką (tylko 150 euro więcej), która pozwala na używanie Autavii, wodoodpornej do 10 atmosfer, nawet w wodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *