23Kwi

Repliki Zegarków Tag Heuer – aktualności Baselworld 2018

Repliki Zegarków TAG Heuer Monaco BAMFORD

Kultowy zegarek spotyka się z królem dostosowań, czyli Bamford. TAG Heuer replika Monaco nigdy nie został ponownie zinterpretowany w ten sposób. W rzeczywistości, z solidną obudową z włókna węglowego i całkowicie czarną tarczą z niebieskimi licznikami chronografu, stanowi absolutną nowość w domu repliki TAG Heuer.

Węgiel w obudowie o średnicy 39 mm nadaje lekkości i wytrzymałości zegarowi. Jest to estetyczna reinterpretacja z pewnością ryzykowna, możesz ją polubić lub nie. Osobiście bardzo to lubię.

Repliki Zegarków TAG Heuer Aquaracer Lady 32MM

W tym roku narodziła się nowa wersja kolekcji Aquaracer, zegarka nurkowego szwajcarskiego domu. Wyposażony w automatyczny ruch 9-gauge, jest wodoodporny do 300 metrów.

Obudowa ze stali chroni piękną tarczę z masy perłowej o średnicy 32 mm, dostępna również w wersji z powłoką diamentową (czarna lub biała). Bransoletka jest również ze stali, z błyszczącym centralnym ogniwem.

Repliki Zegarków TAG Heuer Calibre 16

Kultowa kolekcja repliki TAG Heuer Carrera świętuje 55 rocznicę powstania dzięki dwóm nowym modelom w stylu vintage i sportowym. W rzeczywistości istnieje możliwość wyboru między modelem z niebieską tarczą lub modelem ze skórzanym paskiem z czarną tarczą. W obu wariantach wyróżniają się czerwone detale, o sportowym wyglądzie na cześć sportów motorowych, którego sponsorem jest TAG Heuer. Średnica obudowy obu modeli wynosi 41 mm.
Repliki Zegarków TAG HeuerFormuła 1 LADY

Zacznijmy od razu powiedzieć, że funkcja, która od razu rzuca się w oczy: została zaprojektowana z tarczą, która umożliwia łączenie z różnymi zegarki repliki skórzanymi pasami oferowanymi przez dom, od brązu do zieleni, od czerwonego do niebieskiego, od białego do wersji z metalową bransoletką, łatwo wymienialne za pomocą prostego gestu.

Ten model, który ma nadać kobiecy wygląd kobiecie, która ją nosi, ma zarówno efektowny wygląd, jak i swobodny wygląd. Mechanizm kwarcowy jest dostępny w wersjach 32 mm i 35 mm, aby dostosować się do gustów i nadgarstków klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *