09Sty

Repliki Zegarków Patek Philippe Aquanaut 5168G

Repliki Zegarków Patek Philippe Aquanaut 5168G

Ważnym wydarzeniem dla domu mody jest u podstaw tej edycji Aquanaut, zaprezentowanej na Baselworld 2017.

Wspaniałe, moim zdaniem, 18-karatowe białe złoto, które zastępuje tradycyjną stal o wymiarach zwiększonych do 42 mm, co wyraźnie oddaje hołd pierwszemu Nautilusowi (1976), nosząc przydomek Jumbo.

Szczegóły tego przypadku są z pewnością zaokrąglonymi narożnikami, typowymi dla tego modelu, oraz naprzemiennością między polerowaniem a polerowaniem do perfekcji. Aby towarzyszyć temu przypadkowi, mamy określony wybór kolorów, tj. Nocny niebieski zarówno dla tarczy, jak i paska. Tarcza, oprócz koloru, charakteryzuje się obecnością indeksów i cyfr arabskich w białym złocie aplikowanym ręcznie.
Repliki Zegarków Patek Philippe Aquanaut Jumbo 5168G – ruch

Klasyczna komplikacja z datownikiem kalibru ruchu 324 SC, oczywiście z automatycznym nawijaniem z dokładnością około -3 / + 2 sekundy dziennie, zaprojektowanym tak, by mieć grubość 3,3 mm, co zmniejsza nawet grubość obudowy do 8,2 mm, cel nie jest zły, jeśli weźmiemy pod uwagę nieprzepuszczalność zegarka gwarantowanego do 120 metrów.

Średnica 27 mm dla mechanizmu, który gwarantuje rezerwę mocy 35-45 godzin i częstotliwość 28800 zmian na godzinę.

Możliwe jest podziwianie wspaniałości kalibru za pomocą przezroczystego kryształowego listu w kształcie szafiru i cieszyć się wykończeniami mostów, różnych rubinów, a także słynnego krzyża Patek Philippe, występującego również jako klamra z białego złota zamykająca pasek, teraz symbol sławny na całym świecie.
Repliki Zegarków Patek Philippe Aquanaut 5168G – cena

Jednak piękno i wyjątkowość tego Repliki Zegarków Patek Philippe ma koszt 34 000 CHF – jak podaje strona – co odpowiada około 29,500 euro. Z pewnością nie chodzi o dwie pieniądze, ale jest to idealnie zgodne z polityką i jakością marki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *