06Lut

Repliki Zegarków Patek Philippe Aquanaut 5164A-001 recensione e caratteristiche

Historia zegarka Repliki Zegarków Patek Philippe Acquanaut

Model Aquanaut domu mody Repliki Zegarków Patek Philippe urodził się dokładnie w 1997 roku, w tym roku sygn. 5065. To odniesienie obejmowało zegarek sportowca z paskiem w stylu tropikalnym wykonanym z materiału kompozytowego, a koperta 38 mm.

Zamiast tego zaproponowano drugi model w 1998 r., Z dwoma różnymi odniesieniami: dla kobiet i dla mężczyzn. Model damski z ref.4960 miał pudełko o średnicy 31 mm, podczas gdy dla mężczyzn był oferowany z większym i ważniejszym przypadkiem 41,5 mm.

W 2017 roku firma zdecydowała się zaproponować tę kolekcję z kilkoma nowymi modelami zegarków sportowych dla mężczyzn i kobiet. Jednym z zegarków wchodzących w skład tej nowej kolekcji jest model Patek Philippe Aquanaut 5164A-001, który dzisiaj przejrzymy.
Repliki Patek Philippe Aquanaut 5164A-001 cechy zegarka

Aquanaut 5164A-001, znany również pod nazwą Patek Philippe Aquanaut Travel Time to zegarek sportowy, ale wciąż zachowuje cechy stylu, dzięki czemu idealnie nadaje się do noszenia nawet pod najważniejszymi ubraniami.

Średnica obudowy zegarka jest duża i pozwala zobaczyć wewnątrz wyraźnie nakreślone i czytelne pokrętło. Obudowa ma średnicę 40,8 mm i jest wykonana z polerowanej stali nierdzewnej, na krawędzi skrzyni widzimy wypolerowane reliefy, które nadają obudowie kształt niemal ośmioboczny, a nie okrągły.

Pokrętło zamiast tego pozwala na odczyt różnych ustawień zegara: Przede wszystkim można zobaczyć mechanizm, który wskazuje godziny dwóch faz księżyca, z czasem lokalnym i ustawionym przez ciebie „domem”.

Oprócz tego możesz zobaczyć czarną tarczę z ulgą, wzbogaconą złotymi numerami i wskaźnikami z luminescencyjnym traktowaniem, aby zapewnić widoczność zegarka nawet podczas nurkowań.

Na tarczy znajduje się zapięcie z szafirowego szkła, ten sam kryształ został użyty przez maison, aby zamknąć repliki zegarków z powrotem, podczas gdy korona zegarka jest dokręcona śrubą.

Pasek jest wykonany z materiału kompozytowego i zachowuje model Tropical oryginalnego zegarka, natomiast zapięcie to oddzielanie Aquanaut. Zegarek jest ostatecznie wodoodporny do 120 metrów.
Kaliber i ruch Patek Philippe Aquanaut 5164A-001

Mechaniczny ruch zegarka jest samozwijający się i jest produkowany przez Patek Philippe, zegarek ten wyposażony jest w kaliber Faliber 324 S C, który pozwala na wyświetlanie funkcji podwójnej daty i czasu.

Średnica ruchu wynosi 31 mm, a grubość 4,82 mm. Kaliber ma 294 składników z dodatkiem 29 rubinów. Balans wewnątrz ruchu jest dokonywany przez Philippe Patek, który zarejestrował markę, mówimy o balansie Spiromax.

Częstotliwość zegara wynosi 28 800 drgań na godzinę, a rezerwa mocy trwa od 35 do 45 godzin.
Repliki Philip Patek Aquanaut 5164A-001 cena i gdzie można go kupić

Cena repliki zegarków Philip Patek Aquanaut z numerem referencyjnym 5164A-001 dla nowego modelu repliki zegarka wynosi około 40 000 tysięcy euro. Jeśli chcesz kupić ten zegarek jeszcze raz i chcesz mieć pewność, że masz całkowicie oryginalny i certyfikowany zegarek, musisz udać się do jednego z maisonskich sklepów.

Jeśli zamiast tego chcesz wybrać drugi model na rękę, niektóre z tych modeli są dostępne na stronie internetowej Chrono24 po nieco niższych cenach, w porównaniu do ceny rynkowej w sklepach i oficjalnych sprzedawcach marek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *