08Sty

Repliki zegarków Iwc Spitfire: funkcje i cena Repliki zegarków

Cześć wszystkim! Dzisiaj szukamy informacji na temat ekskluzywnego zegarka stworzonego przez firmę Repliki zegarków IWC Shaffhausen. Zegar, o którym dziś mówimy, to Repliki zegarków IWC Spitfire. Dowiedzmy się więcej o tym niesamowitym zegarku.
Pilot’s Repliki zegarków Chronograph Spitfire

Historia tego zegarka narodziła się wiele lat temu, kiedy po raz pierwszy powstał chronograf z polerowaną ramką i tarczą łupkową. Model zainspirowany Supermarine Spitfire to zegarek, który od zawsze wyróżniał się elegancją i sportowym charakterem.

Zegarki wykonane przez Repliki zegarków IWC Schaffhausen są zawsze inspirowane przez mężczyzn poszukujących przygód i potrzebujących konkretnych, profesjonalnych i funkcjonalnych Repliki zegarków. W ten sposób rodzi się kolekcja wyjątkowych i najwyższej jakości chronografów dedykowanych światu lotniczemu.

Pierwszy model Pilot’s Watch Spitfire z epoki nowożytnej narodził się w 2003 roku. Model ten zadziwił wszystkich, od czasu pierwszej komercjalizacji ze względu na doskonałe cechy i zdolność do wygodnego poruszania się w locie. Każdy model repliki IWC Spitfire jest wyposażony w unikalną technologię, która jednak zawsze łączy się z eleganckim, charakterystycznym i niepowtarzalnym stylem. Wygląd i konstrukcja zegarka wynika również z cennych materiałów użytych do stworzenia etui na zegarek i bransoletek. Wśród materiałów można znaleźć, na przykład, polerowaną na lustro stal lub solidne czerwone złoto.
Estetyczne funkcje chronografu IWC Spitfire

Model IWC replika Chronograph Spitfire jest dostarczany z lustrzaną polerowaną stalową obudową. Bardzo duża obudowa ma średnicę 43 mm, wystarczającą do zintegrowania wszystkich detali i funkcji zegarka z tarczą.

Pokrętło pokazuje wskazania daty i dnia tygodnia. Na tarczy można zobaczyć drugą rękę, wykonaną z czerwonego, aby ułatwić kontrolę czasu i dać zegarowi przyjemny akcent chromatyczny.

Pokrętło jest kolorowe, mają metalowe refleksy. Refleksy i tarcze zostały wykonane specjalnie w celu przywołania szarego kadłuba legendarnego Spitfire’a. Obudowa, poza zewnętrzną wykonaną ze stali, ma również zabezpieczenie w miękkim żelazie.

Ochrona w miękkim żelazie, służy do ochrony ruchu, a tym samym funkcjonalności zegarka z pól magnetycznych. Chociaż obudowa ma zabezpieczenie przed polami magnetycznymi, szkło zamiast tego ma system anty-kompresji. W ten sposób szkło nie pęknie, nawet jeśli podróżujesz na dużych wysokościach.

Aby dopełnić styl obudowy, istnieje bransoletka wykonana z lustrzanej polerowanej stali, a rzędy ogniw bransoletki pozwalają nadać czasomierz elegancki i ponadczasowy styl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *