29Sty

Repliki Zegarków Iwc Galapagos: charakterystyka zegarka i cena

Repliki Zegarków Iwc Aquatimer Galapagos: ideacja i projekt modelu

Zegarek repliki Iwc Galapagos Aquatimer (model, do którego odnosimy się ma oznaczenie IW3795GA) jest unikalny w swoim rodzaju, również dlatego, że jest otrzymywany w bardzo konkretnym procesie wulkanizacji. Proces wulkanizacji pozwala super wytrzymałej obudowie i nie rysuje z nierównościami i zadrapaniami.

Podszewka zegarka jest z gumy, więc kiedy ją nosisz, masz poczucie komfortu i przyjemności. Zegarek został zaprojektowany tak, aby był miękki w dotyku i pięknie wyglądał. Zestaw techniczny, zaprojektowany dla tego modelu, zapewnia doskonały ruch produkcyjny Repliki Zegarków IWC. Kalibrem zegarka jest 89365, a także pozwala Aquatimer, który sprawia, że ​​nowe chronografy doskonałe zarówno do wykorzystania na lądzie i na morzu.

Wszystkie szczegóły tego zegarka są optymalne do wykorzystania o każdej porze dnia, a także dla tych, którzy chcą uprawiać sport. W rzeczywistości zegarek ma:

Wewnętrzny i zewnętrzny pierścień obrotowy
System SafeDrive
Zintegrowana funkcja Flybac
Powłoki w Super Luminova

Cechy IWC replika Aquatimer Chrono Edition Wyspa Galapagos

Nowy model inspirowany Wyspami Galapagos i unikatowymi wulkanami na świecie sprzedawany jest w limitowanej edycji i wykorzystuje specjalne materiały.

Nowy zegarek ma stalową obudowę pokrytą wulkanizowaną gumą. Proces wulkanizacji jest wyjątkową techniką, badaną i wprowadzoną przez techników IWC.

Sprawa jest bardzo duża i pozwala na doskonały widok na różne szczegóły. Średnica zegarka wynosi 45 mm, a grubość 16.9 mm. Oczywiście zegarek nie jest bardzo cienki, ale po zużyciu daje wrażenie bardzo wytrzymałego zegarka na nadgarstku. Zegarek, odporny na wodę do 300 metrów, ma tylną śrubę i koronę, która pozwala wodzie nie filtrować wewnątrz modelu.

Tarcza zegarka jest matowo czarna, podobnie jak obudowa i pierścień modelu. Ręce i wskaźniki są białe, podczas gdy druga ręka pokazuje małą strzałkę na żółtym końcu. Obie ręce i indeksy są traktowane z Super Luminova. Ta luminescencyjna obróbka nie jest produkowana przez IWC, ale została nabyta, aby zegarek był dobrze widoczny nawet w ciemności.
Ruch i funkcje

Automatyczny model repliki Iwc Galapagos jest wyposażony w kaliber 89365, zaprojektowany przez dom mody dla wszystkich zegarków z kolekcji Aquatimer. Zegarek jest samoczynny z częstotliwością 28800,0 A / h równą 4,0 Hz.

Ruch i kaliber, mają autonomię narzędzi równą 68 godzin, i jest to zrobione z produkcji IWC, Punch of Geneva, perlage.

Funkcje IWC Aquatimer Galapagos Edition obejmują:

Funkcja chronografu na sekundy i minuty
flyback
W pełni zewnętrzna mechaniczna obrotowa ramka z systemem Safe Drive
Uchwyt na pudełko, umieszczony o godzinie trzeciej
Szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną i wypukłe
Szybka wymiana paska. Ten ostatni jest wykonany z czarnej gumy.

repliki zegarków Iwc Galapagos cena i gdzie kupić zegarek

Limitowana edycja modelu repliki zegarków IWC kolekcji Aquatimer Galapagos to wysokiej jakości zegarek, zarówno techniczny, jak i estetyczny. Cena zegarka wynosi 7756,00 euro. Dla każdego, kto chce go kupić, musi wiedzieć, że nie jest on dostępny online i można go znaleźć tylko w oficjalnych sklepach repliki zegarków IWC. Aby umówić się na spotkanie w jednym ze sklepów repliki zegarków IWC, musisz udać się na oficjalną stronę firmy i poprosić o spotkanie w jednym z oficjalnych sklepów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *