20Sty

Repliki Zegarków Hublot Techframe Ferrari 70 Lat Tourbillon Chronograf

Projekt, który z Techframe, doprowadzony do końca w krótkim okresie (na czasy, w których świat repliki zegarków jest przyzwyczajony) około półtora roku. Nieźle, biorąc pod uwagę kalibrację, od której wszystko się zaczęło: ręczny chronograf z repliki zegarków jednym przyciskiem i tourbillon.

Doskonały przykład nowoczesnej architektury zegarmistrzowskiej, w której, o ile to możliwe (i odnosimy się do podstawowej płyty, która wspiera kaliber jako dno nadwozia samochodu, również nadaje urokowi kształt „H” w hołdzie maison ) Sam Manzoni również zażądał głosu.

Tak więc, pomimo ceny, obiekt staje się najczęściej niedostępny (125 tys. Euro w tytanie, 135 tys. W węglu i 156 tys. W Złocie królewskim), jeśli masz okazję go mieć w rękach, warto poświęcić kilka minut, aby obejrzeć go z blisko. Gatunki od strony caseback, gdzie hojny szkielet pozwala od razu zidentyfikować koło wychwytowe, wykończenie kół zębatych, ale także hojną lufę, która jako jedyna może zapewnić autonomię podróży do 5 dni (pracował znacznie od długości i siły sprężyny).

Autonomię, która nie może spocząć na laurach, ponieważ dzienna hublot repliki opłata jest zawsze zalecane zdrowy nawyk, gdyż pozwala na sprężynę zawartą w beczce, aby trzymać się prawej powierzchniowej niej i zwolnić optymalny moment na korzyść stałość podróży i tym samym dokładność. Od przodu, jednak oczywiste jest, że ruch został celowo umieszczony w module, który działa jako ochrona, obrócony o 30 stopni. Z przyciskiem mono skończył się o godzinie trzeciej, korona o godzinie 4 (sztuczki, które również mogły złożyć kilka milimetrów z boku) i tourbillon o 7. Tourbillon, który wydaje się latać, ale to nie dlatego, że jest przymocowany do cienka kryształu szafiru, która służy jako górny pokład.

Wreszcie, oklaski idą również do kasy, które dadzą technikom repliki zegarków Hublot duże kłopoty z powodu szczególnie złożonej struktury kratowej. Zaprojektowany, aby spełniać funkcję ramy i zapewniać właściwą ochronę kalibru umieszczonemu w „celi bezpieczeństwa” zamocowanej wewnątrz. Jest modułowy, w stylu Hublot, złożony z trzech komponentów. Szczegóły, które otwierają przyszłe scenariusze personalizacji, zgodnie z koncepcją syntezy tak drogiej dla marki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *