02Mar

Repliki Zegarków Hublot Big Bang Unico GMT

Repliki Zegarków Hublot Big Bang Unique GMT

Wystarczy jedno dotknięcie przycisku, aby natychmiast zmienić drugą strefę czasową. Funkcja GMT, uproszczona w jak największym stopniu, czyni ten zegarek wyjątkowym w swoim rodzaju. O czym mówimy? Hublot replika Big Bang Unique GMT.

Jest to prawdopodobnie pierwszy raz słyszę o tym zegarku, czy może mają obsesję na punkcie zegarków jak RecensioniOrologi.it dużo ricercarne wiadomości online.

Hublot Big Bang Unico GMT jest rzeczywiście zegar premierę na SIHH 2017, a które później zostaną zaprezentowane oficjalnie słynnej dorocznej imprezy Baselworld 2017.

Od sportowy design, jak zwykle dla repliki zegarków Hublot Big Bang Unico GMT prezentuje ćwiartkę (oczywiście dostępne w różnych kolorach, takich jak niebieski i szary lub niebieski i czarny matowy) „pół szkiele-” lub tarczę, która ujawnia ruch ale kto prezentuje indeksy cyframi arabskimi i szczegóły urządzone dokładnie za pomocą wyżej wspomnianych kolorów.

Ruch, który można dostrzec z powierzchni Unicorn Big Bang Unico GMT to kaliber HUB 1251, dlatego ruch produkcji części 339, 28,800 a / h, GMT, 72 godzin rezerwy mocy.

Sprawa jest „dopasowana” do wyboru tarczy, czyli tytan na niebieski i antracyt, węgiel na niebieski i czarny, średnica 45 mm, więc nie mały i 16 mm grubości, więc ani ultra-cienki ani nadmiernie gruby.

Etui zawierające tarczę chronioną antyrefleksyjnymi szafirowymi kryształami i ruchem gwarantuje szczelność do 10 ATM, a następnie do 100 podróbki zegarków metrów głębokości i towarzyszy temu caseback, który oczywiście jest z tych samych materiałów co wybrany przypadek.

Projekt zegarka uzupełnia 12-godzinny pierścień skali wraz z dyskiem umieszczonym pośrodku tarczy, na której zapisuje się Noc / Dzień, aby rozróżnić noc i godziny dzienne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *