02Sty

repliki zegarków damski Omega De Ville Trésor „Hands-On”

Słowo trésor oznacza „skarb” po francusku i jest to nazwa nowej kolekcji damskich repliki zegarków Omega. Poddekoncja rodziny De Ville nie jest nowa z nazwy, ale są nowe na inne sposoby dla Omega. Zegarek damski repliki Omega De Ville Trésor jest dostępny w kilku rozmiarach i różnych stylach, z różnymi materiałami obudowy, kolorami wybierania i pasami. Wszystkie zawierają diamenty, ale opcje ze stali nierdzewnej pomagają utrzymać rozsądne ceny dla większej liczby osób.

Stosowany do damskiego zegarka, nazwa Trésor wydaje się całkowicie naturalna i odpowiednia, ale Omega De Ville Trésor istnieje jako nieco pomijany limitowany męski zegarek od 2014 roku. Dodano również wersję dla pań, ale pozostała ona zgodna z Wersja męska w tradycyjnym stylu retro. Omega wyjaśnia, że ​​przed de Ville Trésor 2017 termin ten był po raz pierwszy użyty w firmie w zegarku z 1949 roku w odniesieniu do ruchu – „skarb” w środku, jak sądzę. To trochę ironiczne, ponieważ mechanizm kwarcowy nowego damskiego zegarka Omega De Ville Trésor nie jest tak naprawdę podkreślony, ani wyjątkowy. Z kolei repliki Omega De Ville Trésor z 2014 r. Zaprezentowała imponujący mechanizm współosiowego chronometru Omega Master (lub jakkolwiek go nazywają).

Omega De Ville Trésor z 2017 roku wykorzystuje mechanizm kwarcowy typu 4061, występujący w wielu damskich zegarkach repliki Omega, dzięki czemu są one cienkie, wąskie, kwarcowe i bezproblemowe. Ma on 48-miesięczną żywotność baterii, a także „czerwone logo Omega z rodowanymi częściami i okrągłym ziarnem” – choć nie będziesz tego widzieć regularnie, ponieważ repliki Omega De Ville Trésor ma solidną obudowę z lustrem i laserem. trawiony motyw kwiatowy.

Okrągła koperta jest dostępna w wersjach o grubości 39 mm (9,75 mm) lub 36 mm (8,85 mm) ze stali polerowanej lub 18-karatowego złota Sedna i szeregu kolorów wybierania – na razie wydaje się, że złota wersja Sedna ma tylko 36 mm. Płynny kształt diamentów na przeciwległych rogach obudowy oraz wydłużone cyfry rzymskie i wąskie dłonie to cechy, które definiują ogólny wygląd damskich repliki zegarków Omega De Ville Trésor, ale szczegóły takie jak czerwony „ciekły ceramiczny” kwiat korony z diament w środku czyni projekt bardziej wyrafinowanym i satysfakcjonującym – przynajmniej moim zdaniem. Omega twierdzi, że korona jest polerowana za pomocą „HyCeram”, aby była bardziej „lśniąca”.

Niektóre elementy stylistyczne mogą tutaj przypominać lub przypominać niektóre inne damskie zegarki. W przypadku stali repliki Omega De Ville Trésor jest jednak znacznie tańsza niż na przykład Gala Limitowana Piageta z podobnym wizualnym wirowaniem diamentów w asymetrycznych występach, znacznie więcej z nich, i osadzona w metalowych skrzyniach. Czy to ja, czy prawie każdy wyobrażalny kształt, czcionka itp. Został już uznany przez jakiś zegarek lub markę, co sprawia, że ​​każde inne użycie czegoś podobnego wygląda nieoryginalne? Czy na przykład Cartier posiada „własne” cyfry rzymskie? Cóż, chyba tak, chyba …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *