17Sty

Repliki Zegarków Breitling Superocean Heritage II 42

Nie jest nawet zbyt rozpowszechniona jako strategia. Czasami jest to jednak mądre, ponieważ pozwala zoptymalizować zasoby, przesuwając je do bardziej strategicznych celów i nie tracąc nic z jakości (rzeczywiście!). Zasadnicze, szczególnie w tak wrażliwych gospodarczo czasach.

Ponieważ inteligentne rzeczy nigdy się nie wstydzą, sojusz natychmiast został obwieszczony przez obie strony z najwyższą przejrzystością. Tak więc, ruchy chronografu z repliki zegarków Breitling do Tudor, odwrotna trasa dla tych jedynych czasów i wszyscy zadowoleni, że nie wydali fortuny na projektowanie i rozwój.
Szczegóły umowy z Breinling-Tudor

W umowie, jak już wspomniano, repliki zegarków Breitling zabezpieczyło użycie tylko jednego czasu z controfiocchi i, co więcej, certyfikowane przez Cosc, jak wszystkie ruchy używane przez markę, w tym wysoce precyzyjny Super-Quartz.

Jest to temat, o którym mało się mówiło, być może także ze względu na towarzyszące mu nowości marki na poziomie zmian korporacyjnych. W rzeczywistości, Georges Kern, wychodząc z Richemont, zszyte stopnie CEO na jego skórzaną kurtkę lotnika. W końcu ta wiadomość zakończyła się cieniem nad tymi na produkcie. Więc gdzie wyżej wymienione ruchy trzech rąk znalazły swój dom w Grenchen? W nowym Superocean Héritage II. Wybór „nurka”, podyktowany logiką.

W rzeczywistości podstawową działalnością marki są i zawsze były specjaliści zajmujący się lotnictwem, które jako konkretne narzędzia wymagają dedykowanych komplikacji, funkcji chronografu. Często narzędzia te wymagają stopnia dokładności nawet większego niż to, co oferuje mechanik, choć dokładny.

Chociaż mówienie o nurkach i myślenie o Breitling replika u jest czymś innym, niż zejściem z góry, ale bardziej błędnie niż słusznie. Dziś należy pamiętać, że począwszy od lat pięćdziesiątych, Breitling z Superocean (wraz z Blancpain, z Fifty Fathoms i Rolex, z Submariner) zaczynają się zadowolić, z niezawodnymi i nieprzepuszczalnymi zegarkami, rosnące zapotrzebowanie tych, którzy zaczęli wędrować pod wodą do pracy lub dla przyjemności.
Charakterystyka Breitling Superocean Héritage II 42

Nowy Superocean Héritage II 42 (4 410 euro – dostępny w tej samej cenie w wersji 46 mm) to nurek z wszystkimi pułapkami: wodoszczelny do 20 atmosfer, wyposażony w koronę i śrubę, jednokierunkowy obrotowy pierścień (z tarczą ukończył z ceramiki), antyrefleksyjny szafirowy kryształ po obu stronach.

Naturalnie ma stalową obudowę. W modelach poświęconych lotnictwu, gdzie każdy gram mniej lub więcej może spowodować różnicę ze względu na siły, o których mowa w G, można eksperymentować pod względem super lekkich materiałów. Niestety, jeśli chodzi o zejście pod wodę, niezawodność stali, dziś pół wieku temu, jest repliki zegarków wciąż bezkonkurencyjna.

Następnie, oczywiście, dla tych, którzy powinni zrobić naprawdę profesjonalny użytek, zaleca się wybrać wersję z gumowym paskiem, bardziej praktycznym i regulowanym niż ten ze stalową bransoletką z siatki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *