15Maj

Repliki Zegarków BREITLING AVENGER HURRICANE MILITARY

STRATEGICZNE ALIMANCJE I SPÓJNOść Z JEJ HISTORIĄ, ABY UTRZYMYWAĆ WYSOKĄ WYSOKOŚĆ

Podczas wystawy w Bazylei wiadomości były mile zaskoczone przez wszystkich. Także z powodu operacji, takich jak ten, który doprowadził do zapewnienia repliki zegarków Breitling chronograf kalibrach ich Tudor (w zamian za świadczenie przez przeciw-ruchów Genewa-dom tylko raz), a ostatnio to nie jest to, że pamiętają oni najbardziej.

Ale, aby nadążyć za duchem czasu i sparować ciosy rynkiem w zawrotnej ewolucji, trzeba wiedzieć, jak podjąć środki zaradcze. Poszukuje również odpowiedniego partnera do strategicznych sojuszy. Więc przyklasnąć repliki zegarków Breitling, która, między innymi, umowa stałaby się źródłem dumy, ale że mimo wielkiej pasji do świata powietrza, wolał pozostać na tę okazję z nogi na ziemi , To tylko pierwsza z serii ważnych wiadomości, które zaznaczyły rok marki. Najważniejszym z nich, nawet z myślą o przyszłej orientacji i rozwoju marki, było przybycie w lipcu Georgesa Kern w roli akcjonariusza i dyrektora generalnego firmy.

W 2017 roku produkt został podzielony między dwie główne sfery działania marki. Z jednej strony sprawdzonej współpracy z Bentley, co doprowadziło do „połączony”, jak Bentley Supersports B55, nie connoted tyle SmartWatch, ale jako stopera wyposażonego w ruchu elektroniczny zdolny do dialogu z smartphone do transmisji danych i rozszerzenie niektórych funkcji.

Po drugie, historyczny związek z lotnictwem (na zdjęciu, Breitling Jet Team), znany ze zdarzeniem, które przyniósł Breitling DC-3, legendarny samolot z lat czterdziestych, aby rundę świat etapami. W ten sposób nazwa marki została podjęta w trasie, aby nie zlekceważyć jej pochodzenia, nie zabrakło prezentacji „tematycznych” zegarków. Jako Avenger 12H Hurricane i huraganu uzbrojenia Mś, ale Colta Skyracer z jego ruchu zegarki repliki thermocompensated SuperQuartz lub nowy NAVITIMER. Ten ostatni, Breitling replika par excellence, jest jednak wyposażony w mechanizm chronografu z podwójną funkcją produkcyjną.

KARTA TECHNICZNA AVENGER HURRICANE MILITARY

TYPOLOGIA: chronograf
CASE / IMPERM: Breitlight® / 10 atmosfery aeronautyczne
STRAP: guma wojskowa
ŚREDNICA: 50 mm
CENA: 8.500 euro
RUCH: mechaniczna, samoznosząca się wysoka częstotliwość, wyprodukowana, z kołem kolumny, autonomia ponad 70 godzin, oficjalny certyfikat chronometru (Cosc).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *