29Sty

Repliki Zegarek Panerai Luminor Marina

Automatyczne zegarki Luminor Marina repliki zegarków Panerai

Luminor Marina Repliki Zegarków Panerai Automatic to automatyczny zegarek, który jest modelem inspirowanym przez bardziej retro modele Panerai replika. W rzeczywistości firma odzyskuje swoje historyczne modele wykonane ponad pół wieku temu. Luminor Marina automatycznie łączy w sobie styl dwóch najlepszych zegarków z lat 40. i 50. XX wieku.

Szczególnie odnosi się do luminarza repliki Panerai 1950, został on zbudowany dla włoskich najeźdźców marynarki wojennej. Po dokonaniu ich dla floty, florencka firma zdecydowała się również wprowadzić na rynek pierwszy włoski, a następnie międzynarodowy. Dziś, po pół wieku, nowe zegarki Panerai Luminor są z pewnością jednymi z najciekawszych zegarków wojskowych na włoskiej scenie.

44 mm Automatyczna Marina Luminor ma styl, który wyróżnia się spośród innych zegarków wojskowych, ponieważ konstrukcja pozwala na noszenie zegarka nawet wtedy, gdy wybierzesz zwykłą lub elegancką odzież.
Luminor Panerai Marina: estetyczne cechy zegarka (PAM00104)

Marina Replika Panerai Luminor przypomina tradycyjny styl starych repliki zegarków Panerai, błyszcząca czarna tarcza z dużymi cyframi arabskimi i indeksami pokrytymi świecącym materiałem to mocny punkt tego zegarka. Luminescencyjny materiał używany przez Panerai do zegarka pozwala zobaczyć szczegóły tarczy, nawet gdy jesteś w ciemności lub w obszarach o niskiej jasności.

Oprócz cyfr arabskich i indeksów, dłonie są pokryte luminescencyjnym materiałem, jest to ostateczny akcent dla prawdziwie wyróżniającej się tarczy. Oprócz rąk i indeksów, które pozwalają zobaczyć kwadrant, gdziekolwiek jesteś, ma to również inne interesujące punkty. Po lewej stronie tarczy można znaleźć datę, która pokazuje datę i umożliwia lepszy widok dzięki lupie umieszczonej na antyrefleksyjnym szafirowym krysztale umieszczonym przy zamykaniu tarczy.

Szkło antyrefleksyjne jest bardzo odporne, więc ma grubość 3,5 mm, aby wytrzymać nawet silne naciski.
Repliki Zegarków Panerai Luminor Marina: techniczne cechy zegarka

Repliki Zegarków Panerai Luminor Marina ma bardzo duży i dobrze czytelny futerał 44 mm, zegarek ma ruch mechaniczny z automatycznym nawijaniem, kaliber używany do wyposażenia ruchu i kaliber OP III o średnicy 13 ¼ średnicy. Jest wyposażony w 21 rubinów i 42 godziny rezerwy mocy.

Ruch ma mosty są ozdobione Cotes de Geneve dekoracji i otrzymał certyfikat COSC, który poświadcza zegar jako szwajcarską precyzją zegara.

Zegarek jest bardzo odporny, w rzeczywistości jest wykonany z polerowanej stali AISI 316L, nawet osłona i koperta są zawsze wykonane z polerowanej stali. Na koronie znajdujemy urządzenie chroniące koronę wykonaną z satynowej stali.

Przystań repliki zegarków Panerai Luminor może być również używana do nurkowania, w rzeczywistości jest wodoodporna do 300 metrów. Na koniec znajdziemy pasek z czarnej skóry aligatora z detalami w odcieniach.
Niektóre z modeli replika Panerai Luminor Marina:

Istnieje kilka modeli Panerai Luminor Marina, takie jak Radiomir Composite Marina Militare 8 dni 47 mm, Radiomir 1940 z ciemnobrązowego ze zdejmowanym paskiem pętli z drutu (opatentowany), 8 dni Luminor Marina ze sprawa wie 44 mm lub klasyczną Luminor Marina 1950 3-dniowa stal automatyczna z kopertą 44 mm z czarnym tłem i paskiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *