02Sty

Repliki zegarków Breitling Transocean 38 Obejrzyj recenzję

Jeśli chodzi o luksusowe zegarki związane z lotnictwem, Breitling replika to nazwa, która jest prawdopodobnie znana większości ludzi. Jeśli chodzi o mnie, podczas gdy byłem świadom marki, nigdy tak naprawdę nie widziałem repliki zegarków w składzie, który przemawiał do mnie. Po pierwsze, nie jestem pilotem, więc większość funkcjonalności, którą oferują bardziej słynne utwory, została mi utracona, i zrobiłem dla (raczej dla mnie) raczej zagraconą i skomplikowaną tarczę. Ten widok produktów marki został odwrócony, gdy po raz pierwszy zobaczyłem zdjęcia repliki zegarków breitling Transocean 38, więc wiedziałem, że musimy go zgłosić.

Ponieważ to właśnie tarcza wpadła mi w oko, zaczniemy od tego. Chociaż są cztery opcje (czarna, rtęciowa, perłowa i perłowa), to właśnie czarna tarcza naprawdę mi przemówiła. To było dziwne, ponieważ wydaje mi się, że skłaniam się ku lżejszym wskaźnikom, ale rozumowanie było dość proste. Z czarną tarczą polerowane wskaźniki i dłonie (które mają biały pasek na całej długości, choć tylko jego część jest świetlista) wyraźnie wystawiają się na matową czarną tarczę, tworząc wyjątkowo czytelną tarczę.

Kolejną cechą tarczy, którą naprawdę doceniłem, gdy miałem czas na zegarek, była subdiala. Znów wyraźne białe markery i wypolerowana ręka wyróżniają się na tarczy, dzięki czemu rzeczy są całkiem czytelne. To, co naprawdę podobało mi się w tym konkretnym projekcie, to fakt, że nie ma koła oznaczającego poddialę – tylko wskaźniki i krzyżyk. Dzięki temu podsekundy mogą się nieco zanikać, dopóki nie chcesz się na nich skupić. W podobny sposób duże, dwupłytowe okno daty jest takie samo. Czarne tło, które tam się znajduje, może znów nie rozpraszać, dopóki go nie potrzebujesz, dzięki czemu twój „rzut oka” naprawdę skupi się na bieżącym czasie. To wstyd, pod pewnymi względami, że Breitling zdecydował się nakreślić okno daty; Wolałbym, aby był „bez linku”, aby mógł się dalej wtapiać.

Wreszcie, dzięki tarczy, doceniam to, że tekst i marka zostały ograniczone do minimum. Masz Swiss Made schowany na dolnej części tarczy (jak mamy z wieloma markami), a następnie, oczywiście, logo Breitling (w tonacji złotej) w miejsce wskaźnika 12, z nazwa marki poniżej. Normalnie chciałbym wykrzyknąć wygląd złota w srebrnym zegarku. Ponownie zdziwiłem się, że go lubię, ponieważ subtelnie przypomina nie tylko o marce, ale o tym, że tak naprawdę ma być luksusowym zegarkiem.

Dla mnie bransoleta milanese (vel mesh) kontynuuje ten sam temat. To jest coś, co lubiłem lubić w ciągu ostatnich kilku miesięcy, i poradziłem sobie z kilkoma zegarkami z tym stylem bransoletki (choć repliki zegarków breitling ma na to odwagę, więcej o tym za minutę). Z tego rodzaju bransoletką, masz wytrzymałość i wagę, którą stalowa bransoletka daje w połączeniu z szykownym wyglądem, który można osiągnąć, wykonując skórzany pasek. Dla mnie jest to klasyczna opcja niż zwykła, polerowana bransoletka z trzema ogniwami, a także taka, która naprawdę nie pokazuje odcisków palców. Jeżeli siatka nie odpowiada Twoim potrzebom, istnieje 20 innych pasków do wyboru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *