06Sty

Nowy repliki zegarków Bell & Ross BR03-94 AeroGT Orange

Repliki zegarków Bell & Ross BR03-94 AeroGT Orange

Wiesz: repliki zegarków Bell & Ross to szczególna marka, którą kochasz lub nienawidzisz. Ale jej modele zawsze przyciągają uwagę, nawet tych, którzy szczególnie nie lubią domu.

Limitowana edycja 500 sztuk, Bell & Ross Repliki BR03-94 przedstawia 42 mm obudowę, która, choć niezbyt mała, jest nadal bardzo przenośna dla małych nadgarstków. Stalowa koperta zawiera tarczę szkieletową z indeksami i wypełnioną SuperLuminova, aby umożliwić łatwy i szybki odczyt czasu nawet w nocy lub przy braku światła. Szkło do ochrony tarczy jest wykonane z antyrefleksyjnego szkła szafirowego.

Repliki zegarków Bell & Ross BR03-94 AeroGT Orange: ruch

Ruchem jest kaliber BR-CAL.319, automatyczny mechaniczny na bazie ETA, z anodowanym pomarańczowym mostem widocznym na tarczy. Repliki zegarków ma komplikację chronograficzną i, jak widać, prezentuje przyciski startu i stopu w różnych kolorach, aby dać odrobinę koloru.

Dotyk koloru, który jest również zaczerpnięty z krawędzi perforowanego paska z cielęcej skóry, który przypomina ten, który jest główną cechą zegarka: pomarańczowy. Z pewnością nie jest to kolor łatwy do noszenia, ale jeśli masz „styl” to zdecydowanie jeden z zegarków, który poleciłbym ten kolor.

Tył jest w zasięgu wzroku, szafirowe szkło i pozwala podziwiać kaliber.
Repliki zegarków Bell & Ross BR03-94 AeroGT Orange: inspiracja

Z pewnością dobra robota, inspirowana i stworzona dla supersamochodu repliki Bell & Ross Aero GT Orange, który ma również kolor pomarańczowy.

Repliki zegarków Bell & Ross BR03-94 AeroGT Orange: cena i limitowana edycja

Odnośnikiem Bell & Ross replika AeroGT Orange jest BR0394-SC-ORA / SCA. Cena? 7.900 euro. Tak, 7 900 euro. Ale jest to wyjątkowy zegarek tego rodzaju, tylko 500 kopii. Idealny zegarek dla tych, którzy chcą przyciągnąć uwagę, a na pewno wybierając Bell & Ross, nigdy się nie mylisz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *