19Kwi

IWC Portugieser Constant Force Tourbillon Edition 150 lat-repliki zegarków

Wśród modeli upamiętnienie zbiórki 150. rocznicy manufaktury Schaffhausen, to nowe repliki zegarków IWC Portuguese łączy po raz pierwszy stałą siłę Tourbillon ze wskazaniem wysokiej precyzji faz księżyca (w rzeczywistości będą musiały być korygowane przez jeden dzień tylko po 577,5 roku).

Bezprecedensowa również w połączeniu z wiecznego kalendarza Tourbillon na tej samej konstrukcji quadrante.Il repliki zegarków, dostępny tylko w 15 egzemplarzach jest wspólna dla wszystkich modeli uroczystości, z białym lub niebieskim pokrętłem i rąk lakierowanym odpowiednio Blued lub rodu.

Kolejnym nowym elementem jest ruch: kaliber zegarki kolekcjonerskie IWC 94805, mechaniczny z ręcznym nawijaniem, z 96-godzinną autonomią.
Dane techniczne

Sprawa: platyna (46 mm).

Ramka: platyna.

Szkło: kopułowy i antyrefleksyjny szafir po obu stronach.

Korona: moletowana i spersonalizowana. Case back: z szafirowym szkłem.

Wodoodporność: 3 atmosfery.

Tarcza: białe lakierowane i indeksuje dane drukowane na czarno, oksydowane rąk, fazy księżyca 1, rezerwy mocy między 4 i 5, mechanizm tourbillon ze stałą siłą włączone do 9.

Przepływ: mechanicznego z ręczną uzwojenia kaliber repliki zegarków 94805, 41 18000, rubin Zamienniki / h, rezerwa mocy 4 dni (96 godzin) medalionu i w lecie 18 karatowego w ruchu.

Pasek: czarna skóra aligatora Santoni.

Cena: 259 000 euro (limitowana edycja 15 kopii).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *