02Maj

Gumowe zintegrowane paski do repliki zegarków Audemars Piguet Royal Oak 41mm

Firma Rubber B, pierwsza firma, która stworzyła zintegrowane paski gumowe do różnych repliki zegarków Rolex, Panerai, Tudor i Patek Philippe, wprowadziła obecnie na rynek serię AP: gumowy pasek zaprojektowany specjalnie do modeli Audemars Piguet Royal Oak 41mm, które pochodzą pierwotnie ze złotej lub stalowej bransoletki. Jak zawsze, cała linia produktów z gumy B jest produkowana i produkowana w Szwajcarii przez czołowych liderów branży horologicznej.

Ten nowy pasek w pełni integruje się z futerałem Royal Oak, ponieważ znane są innowacje Rubber B, oprócz innych elementów, które są unikalne dla samej serii. Luksusowo innowacyjne paski gumowe B są zawsze zaprojektowane do montażu wyposażenia OEM klienta bez potrzeby stosowania dodatkowych powierzchni, szpilek lub innych prętów sprężystych używanych w połączeniu. Zapewniając estetyczną konstrukcję i odpowiednie dopasowanie, guma B dla Royal Oak ma unikalny, monolityczny wkład „tytanowy mostek”, mieszczący sworznie AP replika klienta, zapewniając jednocześnie wyjątkowo imponującą integrację z obudową. Daje to wiele korzyści, takich jak bezpieczeństwo, wygoda i stabilność zegarka na nadgarstku użytkownika.

Stosowany w konstrukcjach związanych z morzem i kadłubach wielkich statków, tytan jest tak wytrzymały jak stal, a jednocześnie wyjątkowo odporny na korozję z trudnych pierwiastków, takich jak woda morska i chlor. Tytan może być używany w aplikacjach skończonych, gdzie pożądana jest optymalna wytrzymałość w małym opakowaniu. Równie ważna jak funkcja, musi być również brana pod uwagę forma, dlatego guma B do dębu Royal 41 mm ma perfekcyjną, gładką konstrukcję dla każdego elementu obudowy zegarka i występów.
Dostosowanie do wygody i stylu

Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych (czarny i granatowy), nowy Rubber B Velcro® dla AP wykonany jest z najdelikatniejszej i najbardziej elastycznej, elastycznej wulkanizowanej gumy, jaką możesz sobie wyobrazić. W połączeniu z 5 opcjami rozmiaru zapewnia wygodne dopasowanie, które można dostosować w razie potrzeby.

Dodatkowo, ta nowa opaska na zegarek dla  repliki zegarków AP zawiera tytanową wkładkę z pętlą bezpieczeństwa, do użytku z taśmami Velcro-Alfatex®. Jest to najsilniejszy materiał do mocowania na rzepy, zapewniający ciche i niezawodne zamknięcie do zastosowań przemysłowych i na zamówienie. Nowa seria Rubber B Velcro® jest oczywiście w 100% opracowana, wyprodukowana i ręcznie wykończona w Szwajcarii. Wyceniony na 300 USD, jest kompatybilny zarówno ze standardowymi, jak i chronografami z 41 mm dębu królewskiego, które pochodzą z fabrycznej stalowej lub złotej bransoletki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *