03Sty

Aukcje Wilsons: brak ceny sprzedaży repliki zegarków Rolex 27 maja

Lista na aukcje Wilsons Aukcja Bez zastrzeżeń Prestige w piątek, 27 maja 2018 r., O godzinie 18.00 jest już dostępna online i oferuje szereg pięknych repliki zegarków, w tym dziesiątki repliki zegarków Rolex, a także kilka naszych ulubionych, które opisaliśmy poniżej. Jest to wyjątkowa okazja do zakupu luksusowego zegarka w cenach aukcyjnych bez rezerwy, co oznacza, że ​​można uzyskać zegarek, o którym zawsze marzyłeś po znacznie obniżonej cenie.

Repliki Rolex Oyster Perpetual Sky-Dweller – Partie 25, 87 i 101

Chroniony 14 patentami, Sky-Dweller jest pierwszym od dawna nowym Rolexem, a na pewno najbardziej skomplikowanym Rolexem na dłużej. Dzieląc się podobną stylistyką do flagowego statku Rolex Day-Date, Sky-Dweller jest niewątpliwy dzięki przycinanym sub-dialom i otworom przy każdym znaczniku godzin używanym w jego dualnych i rocznych funkcjach kalendarzowych. Jeśli te dwie funkcje są niewystarczające, imponujący pierścień poleceń umożliwia ustawienie daty, czasu odniesienia i czasu lokalnego za pomocą korony, obracając ramkę, aby wybrać każdy z nich. Wchodzące w białe złoto, żółte złoto i złoto Everose, wszystkie wersje będą dostępne bez rezerwacji w piątek, 27 maja, na aukcji Wilsons, Belfast.

Repliki Rolex Oyster Perpetual Yacht-Master II, Lot 75

Oprócz Rolnika Morskiego, Rolex Yacht-Master II jest największym z repliki zegarków Rolex na 44mm, wprowadzając nas na terytorium Hublot. Yacht-Master II to zegarek, który ma być noszony do zobaczenia, ale ma również funkcję. Posiada programowalny timer od 1 do 10 minut, który jest ustawiony za pomocą obrotowej ramki poleceń, podobnie jak w Rolex Sky-Dweller.

Rolex GMT-Master II Ref 116758SARU – Partia 16

Oryginalny GMT został wydany w połowie lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku, a obecna generacja została uruchomiona ponad 60 lat później. GMT zawsze miał dwubarwną ramkę, aby odróżnić dzień od nocy. Oferowany model to 18-karatowe złoto SARU z dwukierunkowym obrotowym zestawem obramowym z 18 szafirami ciętymi bagietkami, 18 ciętymi bagietkami rubinami, 22 diamentami o szlifie bagietek i brylantem o szlifie bilionowym. Jego obudowa jest ustawiona na 76 diamentów o szlifie brylantowym.

Repliki Rolex Cosmograph Daytona Platinum Ref 116506 – Partia 28

Pozostawiając prawdopodobnie najlepsze do ostatniej … Zadebiutował w Basel World 2013 przez repliki zegarkow Rolex w 50. rocznicę świętej Cosmograph Daytona, pierwszego Daytona do wykonania w Platinum. Posiada doskonałą ceramiczną ramkę do walki z tymi brzydkimi zadrapaniami, dzięki czemu jest drugim Daytona z technologią Rolexa „Cerachrom”, pierwszą z nich jest 2011 Everose 116515LN (dostępny również na tej aukcji).

Wszystkie te wspaniałe zegarki i wiele więcej będzie na aukcji bez rezerwacji w Wilsons Auctions, Belfast, w piątek, 27 maja, o 18.00. Licytacja online jest dostępna. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę replikizegarkowpl.com tutaj lub odwiedź witrynę i kliknij opcję Bez zastrzeżeń aukcja prestiżowa. Możesz również wysłać e-mail pod adres prestige@replikizegarkowpl.com lub zadzwonić pod numer.

Sponsorowane posty to forma reklamy, która umożliwia sponsorom dzielenie się przydatnymi wiadomościami, wiadomościami i ofertami dla czytelników aBlogtoWatch w sposób, w jaki tradycyjna reklama displayowa często nie jest do nich odpowiednia. Wszystkie sponsorowane posty podlegają wytycznym redakcyjnym z intencją, że oferują czytelnikom przydatne wiadomości, promocje lub historie. Punkty widzenia i opinie wyrażone w sponsorowanych postach są opiniami reklamodawców, a niekoniecznie tych, którzy są aBlogtoWatch lub ich autorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *